obecnie przeglądasz oferty w

Kraków, ul. Zabłocie - Osiedle Riverside

Numer inwestycji4561

Opis:

Osiedle Riverside to nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana jest przy ulicy Zabłocie.
Tak atrakcyjna lokalizacja zapewnia możliwości spokojnego odpoczynku w pobliżu centrum. Ze względu na sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych mieszkańcy mają dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Bliskość centrum daje możliwość sprawnego poruszania się po całym mieście.
Inwestycję zaprojektowana jest w bardzo nowoczesny sposób. Największy nacisk położony został na wygodę i komfort przyszłych mieszkańców. Cała inwestycja składa się z trzech 7 kondygnacyjnych budynków połączonych ze sobą garażem podziemnym, z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W inwestycji znajdują się mieszkania w metrażach zaczynających się od 25 m2. Wszystkie układy zaprojektowane są tak, by uzyskać jak największą ich funkcjonalność. Inwestycja ma być przyjazna mieszkańcom dlatego do ich dyspozycji zostaną oddane tereny zielone, oświetlone ścieżki dla pieszych oraz plac zabaw dla dzieci. Przewiane zostały także dodatkowo ogólnodostępne miejsca postojowe.
W inwestycji znajdują się również nowoczesne apartamenty z widokami na Wisłę i bardzo rozległymi tarasami. Każde mieszkanie w inwestycji posiada balkon bądź przestronny taras.
Mieszkania na parterze oferują natomiast niepowtarzalne zielone ogródki o dużej powierzchni, co daje możliwość spokojnego odpoczynku wśród zieleni otaczającej mieszkania.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Landmark Apartments

Tel. kontaktowy:

Email:

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy

* **
* **
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

uberdom_ot_4561_1.jpg uberdom_ot_4561_2.jpg uberdom_ot_4561_3.jpg uberdom_ot_4561_4.jpg

Wyszukiwarka

Zdjęcia Lokalizacja Powierzchnia Cena
© Copyright Leach & Lang Property Consultants | Projekt i wykonanie Possible 2020