obecnie przeglądasz oferty w

Gdańsk, Śródmieście - GRANO HOTEL

Numer inwestycji5389

Opis:

Twój własny pokój hotelowy tuż przy Starym Mieście w Gdańsku!

Historyczny rejon Gdańska, jakim jest centralnie położona Wyspa Spichrzów, był impulsem do powstania Hotelu Grano. Starannie zaprojektowany kompleks, położony nad Motławą w samym sercu miasta, został zainspirowany architekturą zabytkowych spichlerzy. Hotel Grano będzie prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów!

W luksusowym obiekcie zaplanowano 136 komfortowych pokoi o powierzchni od 22 do 47 m2 sprzedawanych w systemie condo.

Jest to pewny, bezobsługowy produkt inwestycyjny, który gwarantuje wysoką stopę
zwrotu.

Motywem przewodnim designu wnętrz Hotelu Grano będą wino i kwiaty, które w połączeniu z najwyższej jakości materiałami zadecydują o wyjątkowym charakterze inwestycji. Oryginalny projekt wnętrz to dzieło pracowni Ideograf Pauliny Czurak.

Oprócz nowoczesnego wystroju w hotelu zastosowanych zostanie wiele rozwiązań high- end w tym m.in. inteligentne multimedia. Prawdziwą dumą Hotelu Grano będzie też pierwszorzędna restauracja, która dzięki współpracy z wybitnymi szefami kuchni wzbogaci kulinarną mapę Trójmiasta.

Dla potrzeb klientów biznesowych w hotelu nie zabraknie też sali konferencyjnej. W Hotelu Grano nie zabraknie przestronnej strefy SPA & wellness. Dzięki licznym udogodnieniom będzie to doskonałe miejsce do relaksu po całym dniu zwiedzania czy pracy. Znajdzie się tu basen i specjalnie zaprojektowana strefa płytka dla dzieci. Nie zabraknie także strefy saun, oryginalnych zabiegów SPA oraz strefy fitness.

Wszystkie udogodnienia w Hotelu Grano zostały zaplanowane z myślą o maksymalnej wygodzie przyszłych gości, wspierając tym samym sukces biznesowy inwestycji.

Hotel Grano powstaje na Wyspie Spichrzów w obrębie ulic Pszennej i Żytniej, zaledwie 250 metrów od słynnych ulic Długiej i Długi Targ, które tworzą tzw. Trakt Królewski. To samo centrum historycznego Gdańska, które co roku przyciąga miliony turystów, w tym ludzi, którzy przyjeżdżają tu w interesach jak i tych spragnionych kultury i rozrywki.

Hotel Grano będzie odpowiedzią na ich różnorodne potrzeby. Sprosta wymaganiom zarówno gości biznesowych, ceniących tak spokój i ciszę, jak i możliwość szybkiego dotarcia na dworzec czy lotnisko, jak również turystów, chcących odpocząć po ekscytującym
dniu zwiedzania.

Bezpośrednie sąsiedztwo licznych pubów i restauracji, obiektów kulturalno-rozrywkowych oraz najważniejszych zabytków Gdańska, to gwarancja, że goście Hotelu Grano nigdy nie będą się nudzić.

Hotel Grano jest kolejną inwestycją, której inwestorem oraz generalnym wykonawcą jest Grupa Dekpol. Wieloletnie doświadczenie inwestora w zakresie generalnego wykonawstwa, sprzedaży, marketingu, jak i organizacji pracy hoteli już po otwarciu, sprawia że wszystkie zrealizowane obiekty cechuje najwyższa jakość wykonania, unikalny design wnętrz oraz duża wartość inwestycyjna.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

Powrót do wyników wyszukiwania

Dane kontaktowe

Karol Traciak

Tel. kontaktowy: 12 430 04 04

Email: Karol.Traciak@leachandlang.pl

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za wykonanie umowy pośrednictwa: 5925

Formularz kontaktowy

* **
* **
Vv Vv
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polo Group Thomas Leach, ul. Garncarska 8/4, 31-115 Kraków, NIP: 6762284832 w celu kontaktu w sprawie oferty Leach & Lang Property Consultants.

Oświadczam, że zapoznałam/em się oraz akceptuję Politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej z obszaru obrotu nieruchomościami w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

uberdom_ot_5389_1.jpg uberdom_ot_5389_2.jpg uberdom_ot_5389_3.jpg uberdom_ot_5389_4.jpg uberdom_ot_5389_5.jpg uberdom_ot_5389_6.jpg uberdom_ot_5389_7.jpg uberdom_ot_5389_8.jpg uberdom_ot_5389_9.jpg uberdom_ot_5389_10.jpg

Wyszukiwarka

Zdjęcia Lokalizacja Powierzchnia Cena
© Copyright Leach & Lang Property Consultants | Projekt i wykonanie Possible 2019